top of page

Įsigyti svajonių namus - paprasta

3 žingsniai iki Jūsų naujų namų

1. Išsirenkate sklypą ir namą iš mūsų siūlomų.

Tai padarysite susiekę su mūsų specialistais ir gavę išskirtinai jums skirtą pasiūlymą su galimomis opcijomis, kainomis, detalia informacija apie sklypą ir namo projektą.

2. Rezervuojate projektą savo vardu, pasitarę su mūsų specialistu.

Atsižvelgiant į projekto stadiją ir jūsų pageidavimus, pasiūlysime įvairius variantus, kaip galite rezervuoti savo būsimus svajonių namus.

3. 2022 metų Gruodį - 2023 metų Vasarį įsikeliate į naujus namus.

Atsižvelgiant į suderintą atsiskaitymo modelį (paskola, daliniai mokėjimai, kiti finansavimo šaltiniai) vykdote mokėjimus už statybas ir džiaugiatės naujais namais ketvirtame 2022 metų ketvirtyje.

Lankstumas ir galimybė rinktis

1. Rinkitės iš 3jų apdailos lygių.

Vertindami savo naujų namų viziją, galėsite pasirinkti iš kelių apdailos lygių, kurie leis jums planuoti naujų namų įrengimą pagal savo galimybes ir norus (namas be vidaus apdailos, namas su daline vidaus apdaila, namas su pilna vidaus apdaila).

2. Automobilio parkavimo pavėsinė.

Pagal jūsų pageidavimą, sklype šalia namo įrengsime automobilio parkavimo pavėsinę, kuri sukurs papildomą komfortą statant automobilį kvartale. Pavėsinės automobiliui kaina šalia namo derinama su užsakovu atskiru susitarimu.

3. Jūsų namo statybų grafikas.

Kartu su jumis suderinsime namo statybų grafiką, kad galėtumėte aiškiai planuoti vidaus apdailos darbus (jei juos atliksite ne per mūsų įmonę), finansinius srautus bei įsikėlimo rūpesčius.

Finansavimo galimybės

1. Finansavimas- banko paskola.

Dirbame su visais bankais ir galime pasiūlyti išskirtines sąlygas mūsų namų įsigijimui. Mūsų specialistai patars, padės sutvarkyti reikiamus dokumentus, sudėlioti jums priimtiniausias sąlygas naujo būsto įsigijimui.

2. Netradiciniai projekto finansavimo būdai.

Atsižvelgiant į jūsų finansinę situaciją, galime pasiūlyti ir netradicinius finansavimo būdus, taip pat ir būsto išpirkimo / nuomos galimybę. 

bottom of page