top of page

Išvystytas kvartalas, gyvenimui be rūpesčių.

Nekilnojamojo turto rinkoje, gyvenamųjų kvartalų kokybės kartelė kilstelta į viršų dėl vis augančių pirkėjų reikalavimų. Mes suvokiame jaunos šeimos poreikį bei suprantame, ką turime pasiūlyti jums, jog jaustumėtės patogiai, saugiai ir bendruomeniškai. Kuriame kokybišką, geros kainos pasiūlymą naujam būstui Vilniaus rajone.

c06.0000_Post-4k-min.jpg

Uždaras kvartalas - saugi kaiminystė.

Aptverta kvartalo teritorija, įvažiavimo į kvartalą kontrolė, apšviestos gatvės.

Jūsų saugumas, gyvenimo komfortas bei jauki kaiminystė - vienas iš mūsų prioritetų. Kvartalą išplanavome taip, jog kiekvienas gyventojas jaustųsi saugiai, turėtų privatumo, tačiau tuo pačiu jaustųsi bendruomenės dalimi.

Aptverta kvartalo teritorija užtikrins jūsų ir vaikų saugumą, įvažiavimo kontrolė į kvartalą leis patekti tik jo gyventojams ir jų svečiams.

Kvartale įrengiamos kameros užtikrins papildomą jūsų ir jūsų turto apsaugą, vaikų saugumą.

Sutvarkyta infrastruktūra - gyvenimo džiaugsmui.

Asfaltuotas privažiavimas ir kvartalo gatvelės, gatvių apšvietimas, vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zona.

Kvartale įrengiamos asfaltuotos gatvelės, šaligatviai, automobilių parkavimo vietos šalia kiekvieno namo. Gyventojų patogumui gatveles apšviesime LED apšvietimu. 

Siekdami sukurti erdvę, kurioje jaustumėtės ne tik kaip namuose, bet ir turėtumėte, kur susitikti su kaimynais, žaisti su vaikais, mėgautis sporto malonumais, kvartale sukursime specialią poilsio zoną, kurioje įrengsime suoliukus, vaikų laipynes, krepšinio ir teniso aikšteles, kurias perduosime kvartalo bendruomenei neatlygintinam naudojimui.

ng_aerial_4k-4k-min.jpg
c08_4k_Post-4k-min.jpg

Namai, įrengti pagal jūsų norus ir biudžetą

Dalinė apdaila, pilna apdaila, namas be apdailos - pagal jūsų pasirinkimą.

Priklausomai nuo jūsų poreikio, vizijos ar finansinių galimybių, namus kvartale galime parduoti:

- be vidaus apdailos, su pilna išorės apdaila;

- su daline vidaus apdaila ir pilna išorės apdaila;

- su pilna vidaus ir išorės apdaila.

Papildomai prie kiekvieno namo galime pasiūlyti įrengti pavėsinę automobiliui.

Namų išorės apdailai naudojame aukščiausios kokybės medžiagas bei technologinius sprendimus, kurie užtikrins fasadų patrauklumą bei ilgaamžiškumą.

Optimalūs inžineriniai sprendimai, taupantys jūsų pinigus.

Vanduo iš gręžinio, "oras - vanduo" šildymo sistemos visuose namuose, grindinis šildymas.

Kvartale įrengiame vandens gręžinius, kanalizacijos bei nuotekų surinkimo sistemas. Optimaliai suprojektuotas drenažas užtikrins vandens surinkimą net ir labai lietingu periodu. 

Kiekviename name įrengiame "oras - vanduo" sitemas, kurios ekonomiškai šildys namus bei tieks šiltą vandenį. Visuose namuose įrengiame grindinį šildymą, kuris negriauna interjero estetikos bei užtikrina maksimalų efektyvumą net ir šalčiausią dieną. Visos sistemos valdomos mobiliąja programėle, tad galėsite valdyti namo parametrus nuotoliniu būdu.

266119_edited.jpg
bottom of page